Katoliban. Nové nebezpečenstvo

Autor: Tibor Javor | 21.1.2015 o 10:18 | (upravené 21.1.2015 o 11:16) Karma článku: 10,62 | Prečítané:  2988x

Nie, nejde o žiadnu novú odnož známeho afganského hnutia odporu. Ide o našu slovenskú tajnú spoločnosť, ktorej členovia však vystupujú verejne. Nik ale netuší kde Katoliban udrie a komu bude hovoriť do jeho zvyklostí v spálni. O to je to nebezpečenstvo väčšie.

O tom, kedy Katoliban vznikol sa vedú odborné debaty aj na úrovni bezpečnostných expertov. Všeobecne sa však má za to, že jeho korene siahajú ešte niekde do čias pred rokom 1989, no niektorí autori sú toho názoru, že Katoliban začal vznikať okolo roku 325 n.l. v malej Ázii. Niektorí historici jeho prvotné korene naopak hľadajú na prelome letopočtov v Palestíne.

Nech je to tak, či onak, v dnešnej dobe, a najmä na Slovensku, hrozba Katolibanu stále rastie. Jeho členovia sa dokonca dokázali infiltrovať aj do nášho najvyššieho zákonodarného zboru, ba dokonca aj do najvyšších exekutívnych funkcií. Odtiaľ dokážu efektívne ovplyvňovať nielen politické dianie, ale dokonca aj priamo život občanov.

Identifikovať v reále katolibanca je ťažké. Používajú totiž rôzne mimikry a maskovanie a správajú sa celkom normálne. Naopak, vo virtuálnom svete ich odhalíte ľahko, najmä podľa ich radikálnych stredovekých názorov v internetových diskusiách. Ibaže tam zasa mnohí používajú namiesto mena iba nick. K ich odhaleniu napomôže jedine dôsledná porovnávacia analýza.

Zvláštne ale je, že miesta stretnutia členov Katolibanu sú verejne známe. Sú takmer v každej obci, v mestách je ich hneď niekoľko. Vyznačujú sa vežami, na špici ktorých je obvykle umiestnený znak kríža. Podobné znaky používajú všeobecne. Dokonca niektoré celebrity, netajace sa príslušnosťou ku Katolibanu, nosia tento znak zavesený na krku.

Posledné výskumy bezpečnostných expertov zistili, že Katoliban je organizovaný do miestnych buniek, ktoré sa zo záhadných dôvodov nazývajú „farnosti“. Pôvod tohto slova doposiaľ odhalený nebol, no predpokladá sa, že pochádza z nemčiny. Nemecké slovo „fahren“ (vyslov „fáren“) znamená niečo ako jazdiť, či cestovať. Zrejme má tento názov nejaký tajný význam.

Na čele jednotlivých buniek Katolibanu stoja takzvaní „farári“, známejší pod názvom „čiernoprdelníci“. Čiernoprdelníci totiž ako pracovný odev používajú dlhé plášte, ktoré sú na rozdiel od lekárov, či chemikov, čierne. Vyššie postavení čiernoprdelníci nosia zvláštnu fialovú alebo červenú pokrývku hlavy, nie nepodobnú židovskej jarmulke. Na tento pracovný odev si počas katolibanských rituálov obliekajú viacero vrstiev bielych, alebo farebných voľných plášťov na spôsob maliarskeho paleta.

Úlohou čiernoprdelníkov je udržiavať členskú základňu Katolibanu v nevedomosti a indoktrinovať ich nebezpečnou schémou stredovekých rozprávok, ktorá ich vedie k viere v existenciu rôznych rozprávkových bytostí. Tieto rozprávkové bytosti aj zobrazujú a vystavujú vo svojich domoch, či v miestach svojich mítingov. Najznámejšou z týchto bytostí je akási mŕtvola pribitá na kríž (všimnite si, opäť znak kríža), ktorej sa do úmoru klaňajú.

Aby čiernoprdelník dosiahol úplnú nevedomosť katolibancov a ich úplnú poslušnosť centrále (ktorá sa údajne nachádza niekde v strednom Taliansku) používa rafinované psychologické techniky. Najznámejšou a najnebezpečnejšou je určitá forma „face to face“ rozhovoru čiernoprdelníka s katolibancom, ktorá sa vykonáva vo zvláštnej drevenej skrini. Zistilo sa, že v tejto skrini čiernoprdelník sedí oddelený obvykle drevenou bezpečnostnou mriežkou od kľačiaceho katolibanca.

Obsah týchto rozhovorov výskumníkom nie je známy, pretože obidve strany o nich mlčia. Najmä čiernoprdelníci sú údajne viazaní nejakou tajnou prísahou. No predpokladá sa, že ich obsahom je najmä skúmanie sexuálnych praktík katolibanca. Údajne tieto rozhovory slúžia aj na rozvíjanie sexuálnych fantázií samotných čiernoprdelníkov, ktorí majú inak zákaz akéhokoľvek sexu.

Viacerí diskutéri na internetových fórach poznamenali, že čiernoprdelníci sú často pedofili a zvyknú písať SMS správy maloletým dievčatám. Pôvodne sa myslelo, že mnohí z nich sú aj homosexuáli, pretože sa radi obklopujú mladými chlapcami vo zvláštnych čiernych sukniach a bielych košeliach. No od tohto názoru sa postupne upúšťa, pretože členská základňa Katolibanu v ostatnej dobe neznáša čokoľvek dúhové a dokonca sa snaží uskutočniť nejaké referendum proti inak orientovaným.

Od tohto referenda sa síce čiernoprdelníci oficiálne dištancujú, ale je jasné, že si potajme mädlia ruky, je to predsa výsledok ich indoktrinácie členskej základne v oných drevených skriniach spomínaných vyššie v texte.

Záverom treba však po pravde konštatovať, že Katoliban nie je (chvála Bohu) tak nebezpečný, ako iné tajné organizácie. Historicky totiž u nich neboli (aspoň na území dnešného Slovenska) od dôb stredoveku nájdené žiadne zbrane, a to napriek veľkej snahe súčasných i bývalých bezpečnostných zložiek, najmä známej ŠTB. No ostražitosti nikdy nie je dosť, a preto pri akomkoľvek podozrení je potrebné neodkladne informovať príslušné silové zložky.

Zdroj: www.diskusie.sme.sk

Post scriptum pre tých, čo nepochopili: Ide o iróniu a nadsádzku a parodovanie niektorých internetových diskusií...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Súboj v koalícii Danko rozpútal a aj naň doplatil

Šéf SNS zváži odchod z politiky. Politológ hovorí, že predvídateľnosť jeho krokov sa stále znižuje.

KOMENTÁRE

Ficov perfektný deň a Dankova estráda ega

Novinári sa museli prehrabávať v úlomkoch Dankovho poníženia.

DOMOV

Reportér Týždňa: Videl som, ako Fico Danka prekvapil a rozčúlil

Magušin sa s Dankom rozprával počas Ficovej tlačovky.


Už ste čítali?