Rodina. Ukradnutá agenda

Autor: Tibor Javor | 9.2.2015 o 12:18 | (upravené 9.2.2015 o 15:42) Karma článku: 6,18 | Prečítané:  1411x

Liberáli sú nadšení. Teda ak to, čo sa tu nazýva liberalizmom, liberalizmom naozaj je. No na skutočný význam práve prebehnuvšieho referenda sa akosi zabúda. Alebo, že by to bol zámer?

Strana národného konfliktu, o ktorej sa náš najväčší liberál najliberálovitejší svojím typicky liberálnym nápisom na tričku vyjadril, že ju „JB“, je ale nadšená tiež. Vytiahli to zo štyristo tisíc na takmer milión. Toto číslo nezmenia žiadni spin doktori. Toto číslo je fakt.

No ono rozvášnené referendum bolo úspešné ešte pred tým, ako sa vôbec začalo. Teda minimálne v tej najhlavnejšej, prvej otázke. Ak ma pamäť neklame, tak ustanovenie, že „Manželstvo sa definuje ako jedinečný zväzok muža a ženy“, a že „Slovenská republika manželstvo všestranne chráni a napomáha jeho dobru“ sa dostalo do ústavy iba necelý týždeň po odovzdaní referendových hárkov.

Typicky slovenským problémom ale je, že túto agendu „ukradla“ Chromíkovi čierno-červená parlamentná „ad hoc“ koalícia. Byť Chromíkom, tak tým už vtedy praštím. No ku cti mu slúži, že doviedol robotu do konca, aj keď ho teraz naši najliberálnejší liberáli posielajú plížiť sa kanálmi a vyhlasujú, že to budú práve oni, ktorí dokážu podporiť tým najsprávnejším spôsobom všetky druhy rodín. A kradnú Chromíkovi agendu po druhý krát.

Byť Chromíkom, nosil by som už dávno tričko s nápisom „JBM na to...“

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nezamestnaní začali útočiť na úradníkov, nechcú pracovať

Najčastejšie sa úradníci s takýmto zaobchádzaním stretávajú v regiónoch s najnižšou nezamestnanosťou.

DOMOV

Policajti si pri Bašternákovi nerozumeli. Kauzu Náš človek uzavreli

Výsledkom je, že k ovplyvňovaniu nedošlo.

EKONOMIKA

Štát asi rozšíri diaľnicu na Trnavu na osem pruhov, potrebuje stovky miliónov

Má sa začať už na budúci rok v októbri.


Už ste čítali?